Гра Black Jack - грати онлайн

На початку гри у Вас в банці 500, отже, робимо ставки, після комп'ютер видає кожному з двох гравців по дві карти, після чого ви повинні максимально наблизитися до 21, але не перебрати! Після того, як зроблені всі ставки і Ви думаєте, що тих карт, які у Вас в руках досить для перемоги, настає момент істини - відкриваємося, якщо Ви виграли, то Ваша ставка подвоюється і додається банк, ну а якщо програли - природно, всі днинки які, були на кону вирушають в банк противникові. <<--- on-line translation is limited --->>

Зіграно 68059 раз
 
-73+336
  скачати гру  
Онлайн гра Black Jack доступна на нашому сайті безкоштовно. Ви можете грати в Black Jack без реєстрації і скачування додаткових програм. Зіграйте один раз - і ви станете справжнім фанатом цієї онлайн гри.
Необхідно завантажити аватар
Виразіть свою індивідуальність, завантаживши унікальний аватар (картинка користувача) або вибравши найбільш вподобаний з запропонованої галереї аватарів.
Правила
закрити

Правила публікації коментарів

Публікуючи коментарі, Ви несете відповідальність відповідно до законодавства України.

Забороняється:
  • публікувати коментарі, які пропагують діяльність, заборонену законодавством України;
  • залишати коментарі, що не відносяться безпосередньо до опублікованого матеріалу;
  • використовувати в коментарях ненормативну лексику (мат);
  • ображати в коментарях інших відвідувачів, людей та організації;
  • публікувати коментарі, що носять рекламний характер;
  • використовувати при написанні коментаря трансліт (запис українських або російських слів латинськими символами), речення, що складаються з еративів (наприклад, так званий «олбанский йазыгг»);
  • публікувати коментарі, які цілком складаються із заголовних букв;
  • публікувати односкладові коментарі (наприклад, «+1»).

Редактори залишають за собою право видаляти будь-які коментарі, що не відповідають зазначеним вимогам, а при регулярному або грубому нехтуванні Правилами - блокувати користувачеві доступ до Порталу. Редактори не коментують свої дії і не обговорюють їх з користувачами.

Ви не підписані на коментарі до цього матеріалу. Сповіщати
Вхiд