Гра Angel Fighters - грати онлайн

Гра розрахована як на гру в single player, так і на гру удвох за одним комп'ютером. На мій погляд, єдиний недолік в гри це управління, дуже вже туго доводитися першому гравцеві, ну а в останньому, гра просто супер! =) Управління: Для першого гравця: 4, 8, 9 - вліво, стрибок, управо відповідно, 7, 8 - стрибки вліво і управо теж відповідно, ins - блок, home - удар рукою, pgup - удар ногою, del, pgdn - супер атаки. Для другого гравця: j, i, l - вліво, стрибок, управо <<--- on-line translation is limited --->>

Зіграно 39894 раза
 
-126+265
  скачати гру  
Онлайн гра Angel Fighters доступна на нашому сайті безкоштовно. Ви можете грати в Angel Fighters без реєстрації і скачування додаткових програм. Зіграйте один раз - і ви станете справжнім фанатом цієї онлайн гри.
Необхідно завантажити аватар
Виразіть свою індивідуальність, завантаживши унікальний аватар (картинка користувача) або вибравши найбільш вподобаний з запропонованої галереї аватарів.
Правила
закрити

Правила публікації коментарів

Публікуючи коментарі, Ви несете відповідальність відповідно до законодавства України.

Забороняється:
  • публікувати коментарі, які пропагують діяльність, заборонену законодавством України;
  • залишати коментарі, що не відносяться безпосередньо до опублікованого матеріалу;
  • використовувати в коментарях ненормативну лексику (мат);
  • ображати в коментарях інших відвідувачів, людей та організації;
  • публікувати коментарі, що носять рекламний характер;
  • використовувати при написанні коментаря трансліт (запис українських або російських слів латинськими символами), речення, що складаються з еративів (наприклад, так званий «олбанский йазыгг»);
  • публікувати коментарі, які цілком складаються із заголовних букв;
  • публікувати односкладові коментарі (наприклад, «+1»).

Редактори залишають за собою право видаляти будь-які коментарі, що не відповідають зазначеним вимогам, а при регулярному або грубому нехтуванні Правилами - блокувати користувачеві доступ до Порталу. Редактори не коментують свої дії і не обговорюють їх з користувачами.

Ви не підписані на коментарі до цього матеріалу. Сповіщати
Вхiд