Гра Кіт, що говорить, Том любить Анжелу - грати онлайн

Спробуйте нову онлайн гру. На день святого Валентина Том вирішив і захотів признатися в коханні Анжеле. Він дуже закоханий в білу кішку. Вам доведеться використовувати мікрофон, щоб сказати їй, як сильно вона подобається, яка красива і граціозна. У неї неможливо не закохатися з першого разу. Розкажіть їй про свої відчуття. Ви можете обійняти і поцілувати її, подарувати квіти або просто мило посміхнутися. Управління мишкою.

Зіграно 20312 раза
 
-21+84
  скачати гру  
Онлайн гра Кіт, що говорить, Том любить Анжелу доступна на нашому сайті безкоштовно. Ви можете грати в Кіт, що говорить, Том любить Анжелу без реєстрації і скачування додаткових програм. Зіграйте один раз - і ви станете справжнім фанатом цієї онлайн гри.
Необхідно завантажити аватар
Виразіть свою індивідуальність, завантаживши унікальний аватар (картинка користувача) або вибравши найбільш вподобаний з запропонованої галереї аватарів.
Правила
закрити

Правила публікації коментарів

Публікуючи коментарі, Ви несете відповідальність відповідно до законодавства України.

Забороняється:
  • публікувати коментарі, які пропагують діяльність, заборонену законодавством України;
  • залишати коментарі, що не відносяться безпосередньо до опублікованого матеріалу;
  • використовувати в коментарях ненормативну лексику (мат);
  • ображати в коментарях інших відвідувачів, людей та організації;
  • публікувати коментарі, що носять рекламний характер;
  • використовувати при написанні коментаря трансліт (запис українських або російських слів латинськими символами), речення, що складаються з еративів (наприклад, так званий «олбанский йазыгг»);
  • публікувати коментарі, які цілком складаються із заголовних букв;
  • публікувати односкладові коментарі (наприклад, «+1»).

Редактори залишають за собою право видаляти будь-які коментарі, що не відповідають зазначеним вимогам, а при регулярному або грубому нехтуванні Правилами - блокувати користувачеві доступ до Порталу. Редактори не коментують свої дії і не обговорюють їх з користувачами.

Ви не підписані на коментарі до цього матеріалу. Сповіщати
Вхiд